Noc múzeí a galérií 2021

Pozývame Vás na Noc múzeí a galérii v Zemplínskom múzeu v Michalovciach!

Nedeľná prehliadka múzea bude prispôsobená momentálnej situácii, prosíme o dodržiavanie aktuálne platných opatrení:         - vstup na prehliadku cca každých 10 minút po jednej skupine   - 1 skupina = najviac 6 ľudí (1 návštevník na 15 m2)   - vstup len s respirátorom FFP2 (od 10 rokov), dezinfekcia, odstupy 2 m   - preukázanie sa negatívnym ATG alebo PCR testom/dokladom o očkovaní   - zákaz používania interaktívnych prvkov   - prehliadka bez lektorského výkladu     Využite zvýhodnené vstupné! V cene vstupu do kaštieľa Vám ponúkame výstavu modrotlače a prírodovednú expozíciu. Veríme, že o rok si tento náš Deň užijeme bez mimoriadnych epidemiologických opatrení spolu s Vami, v plnej paráde s bohatým programom a rôznymi detskými atrakciami, ako sme boli zvyknutí.