PIKNIK u Sztárayovcov

Milí návštevníci! Nerobte si žiadne plány na nedeľné popoludnie 4. augusta 2024, pretože v areáli kaštieľa sa uskutoční veľmi pekné podujatie - PIKNIK u Sztárayovcov!

V minulosti zaiste aj Sztárayovci organizovali v parku pri kaštieli takéto pohostenia. Je to vynikajúca príležitosť, ako stráviť v areáli kaštieľa viac času a užiť si zaujímavý program. Záujemcovia si budú môcť na trávu rozložiť deky, oddýchnuť si a vychutnať prinesené občerstvenie, zároveň sa aj zabaviť a niečo nové sa dozvedieť.

Ducha doby návštevníci zažijú vďaka spoločnosti Fringia, ktorá bude hlavným účinkujúcim podujatia. Na nádvorí nášho kaštieľa Fringia predstaví život urodzenej spoločnosti 19. storočia. Návštevníci sa dozvedia viac o stolovaní, móde, hudbe a tanci, ale unikátnym zážitkom bude iste aj ukážka súboja duelantov.

Bohatý kultúrny program doplnia tvorivé dielne, aktivity zamerané na spoznávanie prírody, ochutnávka jedál a nápojov a možnosť zakúpenia si občerstvenia.

Podujatie sa uskutoční dňa 4. augusta 2024 v čase od 16. do 20. hodiny v areáli Zemplínskeho múzea.

Vstup: dospelý 5 € a dieťa od 6 rokov, dôchodca, ZŤP 3 €.

IG fotmát

e04c046aaa0bae83dd57420e876a1a67 logo MsKS LOGO Priatelia zemplina RGB LOGO ZOS valal bel kvh beskydy terra incognita fpu svet zdravia          prave slovenske

Uložiť
Chcem vedieť viac
Essential
Zemplinskemuzeum.sk
Funkčné
Tieto nástroje vám dávajú rozšírené možnosti pri práci s webstránkou, napr. zdieľanie na sociálnych sieťach, captcha...
Analytické
Tieto nástroje používame na analýzu dát o návštevnosti, meranie jej rýchlosti a odovzvy.